Polityka Prywatności

Korzystanie ze strony Biblioteka Moniki jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia, gdy zajdzie taka potrzeba.

Właścicielem bloga jest Monika S. Kontakt mailowy jest możliwy pod adresem mailowym bloga kontakt@bibliotekamoniki.pl lub poprzez portal społecznościowy Facebook.

Na potrzeby Polityki Prywatności określone są następujące definicje:

Administrator - autorka bloga Monika Stachniuk
Blog - blog pod adresem bibliotekamoniki.pl założony na darmowej platformie Blogger     
Użytkownik - każda osoba, która odwiedza w/w bloga.

Korzystanie z Bloga jest jednoznaczną zgodą na poniższą politykę prywatności.

1. Blog jest założony na darmowej platformie Blogspot należającej do Goggle (klik - polityka prywatności Google).

2. Blog jest prowadzony hobbystycznie.

3. Administrator nie korzysta na Blogu z funkcji newslettera.

4. Administrator nie przekazuje danych osobowych osobom trzecim i gwarantuje ich poufność.

5. Administrator korzysta z systemu komentarzy platformy Blogger należącej do Google. Każdy Użytkownik może wybrać opcję anonimowego dodania komentarza. W innym przypadku podaje swój pseudonim, pod którym chce być widoczny na Blogu. Dane te są publiczne i pozostają na Blogu widoczne dla innych Użytkowników. Dane te są następnie przekazywane Google, które zajmuje się administracją tych danych.

6. Użytkownik zostawiając komentarz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Google.

7. Administrator korzysta na Blogu z wtyczki Facebooka, czyli po polubieniu strony Biblioteka Moniki na Facebooku jednocześnie zgadza się na bycie widocznym na pasku osób, które polubiły tę stronę.

8. Administrator korzysta z plików cookies, które odpowiadają za odpowiednie działania Bloga, dostosowywanie strony do preferencji Użytkownika oraz są wykorzystywane w celach statystycznych.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony Biblioteka Moniki oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Biblioteka Moniki , Blogger